3g w schronisku AZYL

W dniu 06 kwietnia br. klasa 3g wraz z opiekunami p.Katarzyną Chodzińską oraz p.Renata Zając udała się z wizytą do Schroniska dla zwierząt „Azyl”w Białej Podlaskiej przy ul.Olszowej 4.Celem wyjazdu było przekazanie zebranych podczas Akcji na Rzecz w/w Schroniska darów (kasze, makarony, różnego rodzaju karmy jak i koce), których ofiarodawcami byli uczniowie naszej szkoły, a którym jeszcze raz serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w zbiórce. Dzięki życzliwości ludzi tam pracujących mieliśmy możliwość bliższego zapoznania się ze specyfiką pracy oraz funkcjonowaniem schroniska dla bezdomnych zwierząt. Była to też z pewnością niecodzienna lekcja przekazania treści edukacyjnych zgodnie z mottem schroniska „Ratując jednego psa nie zmienimy świata…ale świat zmieni  się dla tego jednego psa”.  

Koordynatorem akcji była p.Renata Zając.

 

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej