4d na ściance wspinaczkowej.

W środę (25.05) uczniowie klasy IVd wraz z wychowawcą, p.Edytą Tarantowicz, wzięli udział w zajęciach na ściance wspinaczkowej. Pod czujnym okiem instruktora uczyli się poprawnego zakładania uprzęży, wiązania węzłów, podstaw wspinaczki.

Wchodzenie po ściance, choć bardzo wymagające i sprawiające uczniom sporo problemów, dało wszystkim dużo frajdy i radości z nowej i niecodziennej formy aktywności ruchowej. Wszyscy uczestnicy opuszczali salę z uśmiechem na twarzy. „Zajęcia były super”, ” Bardzo męczące, ale świetne”, ” Chcemy więcej”, „Przyjdziemy jeszcze na ściankę?” – te słowa padły z ust naszych uczniów, po naszej, niecodziennej wyprawie na ściankę wspinaczkową.

I to jest najlepszy komentarz i podsumowanie: Radość i zadowolenie szczęśliwych uczniów.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej