Akcja charytatywna „Prezent pod choinkę”

Drodzy uczniowie, rodzice, społeczności szkolna, od tego roku szkolnego ulega zmianie formuła akcji charytatywnej „Prezent pod choinkę”. Spośród kilku wybranych fundacji, drogą losowania, wybierana będzie jedna. Na bombkach pojawią się produkty pierwszej potrzeby, wskazane przez daną fundację.

W tym roku szkolnym został wylosowany Ośrodek Preadopcyjny Tuli Luli prowadzony przez Fundację „Gajusz”.

Ośrodek „Tuli Luli” jest to placówka dla 20 dzieci, w wieku od 3 dni do roczku, porzuconych, obarczonych niepełnosprawnością lub chorobą. Zakupione produkty pomogą zapewnić dzieciom „szczęśliwy start”.

 

Zachęcamy do wsparcia akcji!!!!!

 

https://gajusz.org.pl/dla-potrzebujacych/tuli-luli/

Pomóż teraz

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej