Apel podsumowujący klas 0 – VI

Dnia 6.02.2014r. odbył się apel podsumowujący pracę dydaktyczno – wychowawczą uczniów klas 0 – VI w I półroczu roku szkolnego 2013/2014.Pani Dyrektor Marta Cybulska – Demczuk  dokonała ogólnego podsumowania pracy uczniów i wręczyła  nagrody laureatom konkursów. Następnie przedstawiciele  klas 0 – VI zaprezentowali wypracowane w I półroczu wyniki   w nauce. Na zakończenie nastąpiło ogłoszenie wyników Konkursu Współzawodnictwa Klas . Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły w kategorii klas 0-III zdobyła klasa IIIc –wych. pani Maria Niedźwiedź. W rankingu klas IV-VI po raz drugi sukces odniosła klasa Vd- wych. pani Agnieszka Welik.

[flagallery gid=70 name=Gallery]

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej