Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Beskid Śląski 2010 r.

W dniach 2 – 6 października 2010 roku uczniowie należący do Szkolnego Koła Turystyczno-Krajoznawczego PTSM w Szkole Podstawowej nr 3 wzięli udział w XII Rajdzie Górskim PTSM „Turystyka i Ekologia”. Organizatorem rajdu było Biuro Zarządu Głównego PTSM. W trakcie rajdu organizatorzy przewidzieli różne konkursy i atrakcje.

Uczniowie z „trójki” dobrze poradzili sobie w rywalizacji konkursowej, zdobyli  drugie miejsce w klasyfikacji generalnej.

Zgodnie z programem uczniowie uczestniczyli w różnych wycieczkach. Na Równicę (884 m n.p.m.) wędrowano czerwonym szlakiem. Wejście na szczyt Czantorii Wielkiej (995 m n. p. m.) dostarczyło młodzieży wiele radości, skorzystali z atrakcji turystycznej, jaką jest wyciąg krzesełkowy na Stokłosicę. Pogoda dopisała, wyjazd był bardzo udany. Program rajdu umożliwił uczniom aktywny wypoczynek i poznanie ciekawych miejsc Beskidu Śląskiego.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej