Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci oraz  z uwagi na zbliżające się ferie zimowe dzieci z oddziału przedszkolnego 0 a pod opieką wych. Bożeny Duklewskiej oraz Mirosławy Jakoniuk uczestniczyły w zajęciach związanych z zachowaniem bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych.

Podczas zajęć dzieci obejrzały prezentację multimedialną ,,Bezpieczne ferie” dzięki, której zapoznały się z zasadami bezpiecznych zabaw na śniegu i lodzie, wykonały książeczki ,,Kodeks zabaw zimowych” z wykorzystaniem łamigłówek rysunkowych oraz przypomniały i utrwaliły numery do służb ratunkowych i zasady korzystania z nich.
Podsumowaniem zajęć było wykonanie elementów gazetki „Bezpieczne zabawy zimowe” ilustrującej poprawne zachowania podczas zabaw oraz jakich zabaw należy unikać, aby zimowy wypoczynek minął bezpiecznie.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej