Bialska Liga Przyrodnicza- nasi w czołówce

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły bardzo licznie przystąpili do rywalizacji w Bialskiej Lidze Przyrodniczej. Klasy IV reprezentowało 12 uczniów,  klasy V – 8 zaś klasy VI -17 uczniów. Zmagania odbywały się podczas czterech etapów obejmujących zagadnienia z chemii, fizyki, geografii i biologii.

Na pierwszym miejscu w kategorii klas VI znalazła się uczennica naszej szkoły Weronika Chaniewicz  z kl. VI B

( nauczyciel przygotowujący – p. Agnieszka Welik) a wśród uczniów klas czwartych na miejscu drugim uplasował się Miłosz Chilewicz z kl. IV D ( nauczyciel przygotowujący p. Iwona Sucharzewska).

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów w naukach przyrodniczych.