Bożonarodzeniowe konkursy SKO

Wyniki konkursu SKO

„Łańcuch na choinkę”

Klasy 0-III

I miejsce

Julia Osielska kl. II a

Jakub Malczewski kl. I c

Michał Kozłowski kl. II d

Weronika Dzięcioł kl Iib

Natalia Garbarczyk kl. II d

II miejsce

Szymon Koprianiuk kl. I b

Kamil Sucharzewski kl. II d

Karolina Rafalska kl. I a

III miejsce

Hubert Jeruzalski kl II c

Klaudia Sawczuk kl. II d

Małgorzata Kładź kl 0 d

Mateusz Romaniuk kl. III d

Wyróżnienia

Weronika Chaniewicz kl. I c

Michał Mikinnik kl. II d

Martyna Kasińska kl. II c

Natalia Głowacka kl. II a

Wyniki konkursu SKO

„Własnoręcznie zdobiona bombka”

kl.0-III

I miejsce

Patrycja Jarocka kl. III d

Maciej Kondratiew kl. III d

Weronika Stańczuk kl. III d

Natalia Głowacka kl. II a

Szymon Koprianiuk kl. I b

II miejsce

Natalia Andrzejewska kl III d

Amelia Rozmysł kl. III d

Michał Kozłowski kl. II d

Bartosz Kiryczuk kl. II a

Amelia Świeczak kl. II a

Julia Osielska kl. II a

Dominika Rynkowska kl. II a

Tomasz Barylewski kl. II a

Magdalena Polak kl. II b

Dominka Kużmiuk kl. III c

Magdalena Denicka kl. III b

Weronika Chaniewicz kl. I c

Bartłomiej Demianiuk kl. I b

Julia Teodorczuk kl. I b

Julia Chwedaczuk kl. I b

Zofia Byszuk kl. I b

Karolina Rafalska kl. I a

Krzysztof Karolczak kl. 0 c

III miejsce

Kamila Prokopiuk kl. III c

Krzysztof Sławiński kl. III d

Amelia Rozmysł kl. III d

Dominik Wożny kl. III b

Kamil Sucharzewski kl. II d

Bartosz Bahonko kl. II d

Martyna Kasińska kl. II c

Karolina Stefańska kl. II c

Weronika Dzięcioł kl. II b

Wyróżnienia

Artur Konieczny kl. II d

Jakub Bojzan kl. II a

Wiktoria Daniluk kl. II c

Patrycja Czebreszuk kl. II c

Oliwia Uss kl. I c

Alicja Zając kl. I c

Jakub Borkowski kl. I c

Oliwia Świstun kl. I b

Michał Włodarczyk kl. I b

Wyniki konkursu SKO

„Bożonarodzeniowy stroik”

I miejsce

Eryk Kowieski kl 0 c

Amelia Świeczak kl. II a

Bartosz Kiryczuk kl. II a

Emilia Musiałowska kl. II b

Amelia Kułak kl. II b

Karolina Lizak kl. III b

Patrycja Jarocka kl. III d

Patryk Melańczuk kl. III d

II miejsce

Michał Kozłowski kl. II d

Weronika Dzięcioł kl. II b

Zofia Kwitek kl. II a

Julia Chwedaczuk kl. I b

Wiktoria Wożny kl. 0 b

III miejsce

Joanna Białucha kl. I b

Jakub Tyszko kl. II a

Sandra Sierocka kl. II a

Julia Jańczuk kl. II a

Wyróżnienia

Oliwia Jurkiewicz kl I b

Michał Władyczuk kl. I b

Julia Sobol kl. II a

Maciej Krzyżanowski kl. II a

Tomasz Barylewski kl. II a

Katarzyna Kładż kl. III d

Kornelia Bołejszo kl. III d

GRATULACJE 🙂

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej