Czworboj LA Dziewczat i Chłopców – Finał Miasta i Finał Rejonu.

Dnia 22 maja 2018r. o  godz.10.00 na Stadionie Lekkoatletycznym AWF w Białej Podlaskiej został przeprowadzony Finał Miasta Biała Podlaska oraz Final Rejonu w Czwórboju LA Dziewcząt i Chłopców. Naszą szkołę godnie reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Maja Król, Julia Potykanowicz, Klaudia Chalimoniuk, Dorota Kosidlo, Kinga Lewczuk oraz Katarzyna Lech. Nasze dzielne zawodniczki w konkurencjach : bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 600m wywalczyły I miejsce w Miescie a takze na miejscu I uplasowały się w Rejonie uzyskując tym samym awans do Finalu Wojewodztwa!!!!
Natomiast chłopcy wystartowali w składzie : Karol Matwiejuk, Kacper Lezanski, Kacper Polok, Serhii Rysiev, Krystian Wozniak oraz Jakub Bahonko zajmując I miejsce w miescie!!!. oraz II miejsce w Finale Rejonu. Co rowniez dało im awans do Finału Województwa. Wszystkim lekkoatletom gratulujemy serdecznie!!!
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej