DNI PATRONA MIASTA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

    W ramach obchodów Dnia Patrona Miasta św. Michała Archanioła, wychowankowie świetlicy szkolnej przez tydzień uczestniczyli w różnorodnych zajęciach przybliżających im informacje o swoim mieście. Odbyły się zajęcia, dzięki którym młodzież poznała historię miasta i legendę o herbie. Prezentacja multimedialna  „Biała Podlaska – dawniej i dziś” pokazała jak zmieniało się miasto na przestrzeni wieków. Zostały zorganizowane wycieczki ,,Szlakiem bialskich zabytków”. Wychowankowie wykonali prace plastyczne, które wyeksponowano na gazetkach szkolnych. Najlepsi znawcy historii miasta wzięli udział w konkursie.

img_4873 img_4880 img_4884 img_4885

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej