Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Dzień Zdrowia i Sportu – FOTORELACJA

Z okazji  Dnia Dziecka 31 maja 2019 r. odbył się pokaz  tańca towarzyskiego, swoje umiejętności  zaprezentowali uczniowie naszej szkoły oraz ich partnerzy, którzy na co dzień szlifują swoje umiejętności taneczne w  klubie Tańca Zamek w Białej Podlaskiej i Iskra w Międzyrzecu Podlaskim.  Zuzanna Popielewicz i  Paweł Olszewski zaprezentowali  Cha  che i quickstepa,  Weronika Chaniewicz  i Jakub Jasiński – sambę i Walca Wiedeńskiego, Szymon Popielewicz i Anna Filipek  rumbę i tango , Aleksandra Cybulska i  Jakub Kadłubowski oni paso-dobie i foxtrota, Julia Ślązak i Piotr Wolski oraz Milena Zuzula z Miłoszem Tarkowskim jive i  Walc Angielski. 

« 1 z 2 »

Międzyklasowe Wyścigi Sztafet

« 1 z 2 »
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej