Finał Miasta Biała Podlaska w piłce ręcznej chłopców

W dniu 23 marca 2017 roku w naszej szkole odbył się Finał Miasta Biała Podlaska w piłce ręcznej chłopców. W dwóch grupach rywalizowały ze sobą drużyny SP 2, SP 4, SP 5, SP 6, SP 9 oraz gospodarz SP 3.
Zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej pokonując 13 – 7  w meczu finałowym Szkołę Podstawową nr 5.
Drużyna, której opiekunem jest pan Mariusz Michalczuk wystąpiła w składzie: Kamil Mikołajek, Maciej Sawczuk, Bartosz Bahonko, Damian Danelski, Dominik Danelski, Artur Konieczny, Bartosz Turula, Kacper Romanowski, Michał Kozłowski, Bartosz Badura, Norbert Artemiuk, Norbert Żuk, Bartosz Buszczyński – Żuk, Paweł Mazuruk, Dominik Olszewski. Dzielnie wspierał drużynę pan Marek Kubiszewski.

2017_800 blok_800 rozpoczecie1_800 rozpoczecie2_800 rozpoczecie_800 sawa_800 wszyscy_800

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej