FINAŁ MIASTA BIAŁA PODLASKA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT!!!

26 marca 2018r. o godz. 9.00 w hali sportowej szkoły Podstawowej nr5 odbył się Finał Miasta Biała Podlaska w Piłce Ręcznej Dziewcząt – Igrzyska Dzieci. Nasze dzielne Szczypiornistki nie miały sobie równych i  wywalczyły I miejsce w mieście, a tym samym awans do finału rejonu, który odbędzie się 28.03.2018r. Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego otrzymała drużyna dziewcząt  składzie: Julia Potykanowicz, Natalia Dorosz, Klaudia Chalimoniuk, Klaudia Denisiuk, Aleksandra Słupska, Oliwia Sierota, Hiacynta Wackowska, Oliwia Krasa, Aleksandra Kwiatkowska i Emilia Wrobel, Amelia Ułanowska, Amelia Salamon, Magda Żuk, Karolina Rafalska, Renata Denicka. Opiekunem dziewcząt jest Edyta Tarantowicz. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych !

 

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej