Finał Miasta w Halowej Piłce nożnej

Dnia 31.01.19 o godzinie 9:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 odbył się Finał Miasta Biała Podlaska w Halowej Piłce Nożnej Chłopców – Igrzyska Dzieci. I miejsce oraz puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego zajęła drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową nr 9. Pozostałe drużyny otrzymały dyplomy. Drużyna reprezentująca naszą szkołę w składzie:

Bahonko Jakub, Fiedoruk Jakub, Hawryluk Marcin, Kobyliński Robert, Kowieski Eryk, Kozakiewicz Kajetan, Kozłowiec Jakub, Lewandowski Bartosz, Polok Damian, Struk Sebastian, Śledź Bartosz, Świrydziuk Maciej, Wachulik Marcel, Wysokiński Tymoteusz, Zacharuk Adrian pod opieką mgr Bartłomieja Celińskiego zajęła III miejsce.

Drużyna  z naszej szkoły rozegrała następujące mecze:

SP nr 3 – SP nr 5 (1:1)

SP nr 3 – SP nr 4 (2:1)

SP nr 3 – SSP Biała Podlaska (11-0)

Mecz o III miejsce rozegraliśmy z drużyną SP2 – wygrany 3:0  Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej