GRAMY DLA Kamila – Charytatywny mecz piłki nożnej

Serdecznie zapraszamy na charytatywny mecz piłki nożnej – ,,Gramy Dla Kamila”. Celem imprezy jest pomoc dla Kamila Janika który podjął trudną walkę z chorobą guza mózgu. Współorganizatorem tego wydarzenia jest Prezydent Miasta Michał Litwiniuk. W trakcie imprezy rozegrany zostanie mecz pomiędzy drużyną KB Biała Biega & Przyjaciele a zespołem Kamil Dream Team & Przyjaciele. Dodatkowo rozegrane zostaną mistrzostwa globu w biegu na płetwach na dystansie 101 metrów. Każdy z Was może się zapisać. Zapisy do poszczególnych drużyn i konkurencji są w linku pod wydarzeniem a także na stronach www.time2go.pl i www.bialabiega.pl 
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej