I etap konkursu „Moje miasto – Biała Podlaska”

Dużym zainteresowaniem uczniów cieszył się I etap konkursu historycznego „Moje miasto – Biała Podlaska”, który odbył się 18 kwietnia 2011 roku. Jego celem było wzbogacenie wiedzy o naszym mieście. Konkurs skierowany był do uczniów klas IV – VI. Pytania opracowane były na podstawie literatury przedmiotu.

Wyniki konkursu „Moje miasto – Biała Podlaska”

1. Brodacki Karol                                VI e 25 pkt

2. Mikitiuk Aleksandra                      VI e 23 pkt

3. Kitaj Zofia                                        VI b 22 pkt

4. Kuczborska Dominika                   V b  22 pkt

5. Kierczuk Kamila                             VI b 21 pkt

6. Dymowski Piotr                              V b 20 pkt

7. Józefaciuk Paulina                          V b 20 pkt

8. Łukaszuk Agata                              VI b 20 pkt

9. Korniluk Paweł                                V b 18 pkt

10. Prokopiuk Patrycja                        VI b 18 pkt

11. Korniluk Jakub                                 IV d 17 pkt

12. Prokopiuk Agata                             VI c 17 pkt

13. Brodawka Jakub                              IV d 16 pkt

14. Grochala Piotr                                  V b 16 pkt

15. Nazarewicz Aleksandra                  VI c 16 pkt

16. Andrzejewska Andżelika                VI b 16 pkt

17. Tur Karolina                                     IV d 15 pkt

18. Kowieska Weronika                         V b 14 pkt

19. Lisowska Aleksandra                        V b 13 pkt

20. Martyniuk Aleksandra                    IV b 13 pkt

21. Żelisko Weronika                              V a 13 pkt

22. Kiełczewski Bartosz                         IV b 12 pkt

23. Ochnio Ewelina                                 V b 12 pkt

24. Korniluk Dominika                           VI b 11 pkt

25. Mojs Karol                                          V b 11 pkt

26. Rytel Kamil                                        IV b 11 pkt

27. Bystrzycka Aleksandra                    IV b 10 pkt

28. Kuszneruk Karolina                            V c 10 pkt

29. Pień Paweł                                          V b 10 pkt

30. Czemierowski Piotr                            V a  8 pkt

31. Sobota Wiktoria                                  IV c 8 pkt

32. Gadomski Bartłomiej                         IV d 7 pkt

33. Hajczuk Mateusz                                 VI b 7 pkt

34. Kulik Ewelina                                         V c 7 pkt

35. Prokopiuk Weronika                           IV c 7 pkt

36. Krać Marcin                                         IV b 4 pkt

Do eliminacji II stopnia przeszli uczniowie, którzy uzyskali minimum 18 punktów.


Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej