II Lubelska Regionalna Konferencja Rad Rodziców

Dyrektorzy Szkół,
Rady Rodziców Szkół
województwa lubelskiego

Lubelski Kurator Oświaty oraz Fundacja „Rodzice Szkole” zapraszają Dyrektorów Szkół oraz Rady Rodziców szkół województwa lubelskiego do udziału w II Lubelskiej Regionalnej konferencji Rad Rodziców.

Konferencja odbędzie się w Lublinie, 03 grudnia 2018 r. (poniedziałek) w godz. 9.30 – 15.00 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego, ul. Spokojna 4.

Celem konferencji jest upowszechnienie wiedzy dotyczącej działalności Rad Rodziców ze szczególnym zwróceniem uwagi na gospodarkę finansową, tworzenie programów wychowawczo-profilaktycznych szkół oraz współpracę wszystkich uczestników życia szkolnego.

Zainteresowanych uczestnictwem w konferencji (Dyrektor szkoły plus jeden przedstawiciel Rady Rodziców) prosimy o wypełnienie do dnia 22.11.2018 r. kwestionariusza zgłoszeniowego – https://www.interankiety.pl/i/kvAxPOjQ Liczba miejsc ograniczona. Dokumenty w wersji elektronicznej zamieszczone są na stronie www.radyrodzicow.pl w zakładce „Regionalne Konferencje Rad Rodziców.”

W przypadku pytań i wątpliwości proszę kontaktować się z Zarządem Fundacji „Rodzice Szkole”: kontakt@rodziceszkole.edu.pl
lub bezpośrednio z koordynatorem w Fundacji „Rodzice Szkole”: uwaga! zmiana koordynatora Beata Ziewiec, tel.: 661-…….-61, adres e-mail: beata.m…….gmail.com Bartosz Opaśnik, tel. 786 839 129, e-mail: bopasnik@gmail.com