Informacja Rady Rodziców – szafki ubraniowe

Informacja Rady Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej nr 3

w Białej Podlaskiej dotycząca opłat za szafki ubraniowe

Informuję, że w czwartki 8 i 15 października 2020 r. w godzinach 12.00 – 13.00 w korytarzu przy wejściu głównym do szkoły będą zbierane przez przedstawiciela Rady Rodziców opłaty za szafki ubraniowe (w szatniach). Obowiązuje reżim sanitarny.

Opłata wynosi 50 zł za cały rok szkolny.

Osoby, które były wpisane na listę rezerwową w tamtym roku również zapraszamy po odbiór kluczyków (otrzymają je osoby wg. Listy, aż do wyczerpania wolnych szafek. Reszta niestety pozostanie na liście rezerwowej.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Justyna Sadowska