Wyjazd integracyjny klas IV do Lublina

Dnia 3.10.2018 uczniowie klasy IVd i IVe wraz z wychowawcami (p. Martą Wilczewską i p. Marcinem Stefańcem) oraz opiekunami (p. Zofią Lasiecką i p. Anną Lewczuk) uczestniczyli w wycieczce do Lublina zorganizowanej przez biuro podróży „Mario Presto”. Początkowym punktem programu był spektakl pt. „Bajkolandia” w Teatrze Muzycznym. Było to niezwykle barwne, rozśpiewane i roztańczone widowisko muzyczne, podczas którego dzieci miały okazję do zaśpiewania wspólnie z aktorami występującymi na scenie znanych przebojów z bajkowego repertuaru. Dzieci wyszły ze sztuki roześmiane oraz bardzo głodne, dlatego kolejnym punktem wycieczki był pyszny obiad. Po posiłku dzieci udały się do Manufaktury Cukier Lukier, gdzie dzieci miały okazję zobaczyć jak powstają cukierki oraz lizaki. Każde dziecko wykonało swojego lizaka oraz zostało poczęstowane cukierkami, które powstały na ich oczach. Kolejnym i ostatnim punktem wyjazdu był pobyt w sali zabaw „Fiku Miku”, gdzie dzieci miały okazję poszaleć w basenach z piłeczkami, wspiąć się na szczyt trzy poziomowego placu zabaw, pozjeżdżać ze zjeżdżalni, czy postrzelać z armatek pneumatycznych. Największą frajdą dla dzieci okazało się pojawienie opiekunów na placu „boju”.

 

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej