IV edycja Konkursu historycznego im. Józefa Ignacego Kraszewskiego dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych pod hasłem „Polskie drogi do wolności”

Dnia 6 lutego  br. w naszej szkole odbył się pierwszy etap IV edycji Konkursu historycznego im. Józefa Ignacego Kraszewskiego dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych pod hasłem „Polskie drogi do wolności”. W eliminacjach szkolnych udział wzięło 16 uczniów z klas: VII a, VII b, VIII c oraz VIII d, którzy  rozwiązywali test składający się z 12 pytań. Do finału powiatowego zakwalifikowało się troje uczniów:
Kacper Romanowski, klasa VIII d – 28 pkt.,
Dzięcioł Weronika, klasa VIII d – 24 pkt.,
Teodorczuk Jakub, klasa VII a – 24 pkt.
Wszystkim biorącym udział w Konkursie serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w finale, który odbędzie się 15 marca 2019 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Białej Podlaskiej.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej