Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

IV Edycja „Można inaczej”

W dniach 14.06 – 18.06.2010r. Już po raz czwarty grupa z klas V i VI Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej wyjechała na wycieczkę o charakterze profilaktyczno – sportowym. Tym razem nasze drogi wiodły do Zakopanego. Działanie Jolanty Górskiej i Kingi Dylawerskiej – Wójtowicz są częścią gminnego programu rozwiązywania problemów alkoholowych, realizowanego przez miasto. Uczestnicy wyjazdu mieli okazję zwiedzania Chęcin, Krakowa i Zakopanego. Dzieci były zauroczone walorami Doliny Kościeliskiej. Urzekła ich również panorama Morskiego Oka i widok z Gubałówki. W trakcie marszu uczniowie przyswoili sobie umiejętności chodzenia z kijkami nordic walking (użyczonych przez TKKF „Krzna”). Wiele radości dostarczył dzieciom pobyt w parku wodnym w Bukowinie Tatrzańskiej. Wieczorem realizowana była teoretyczna część programu „Można inaczej”. Najwytrwalsi rozgrywali mecze koszykówki i zmagali się o mistrza gry w Jenge. Realizacja czwartej edycji programu profilaktyczno – sportowego możliwa była dzięki wsparciu: Urzędu Miasta Biała Podlaska, Fundacji „Dziewczynka z zapałkami”, Bialskiej Lidze Kobiet, OPEN SOCJETY INSTYTUTE, Rotary Club Biała Podlaska, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej