Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

IX Otwarty Turniej Cheerleaders

W dniu 28 maja w Szkole Podstawowej nr 5 w Białej Podlaskiej odbył się IX Otwarty Turniej Cheerleaders. Uczennice z klas Vid i VIe godnie reprezentowały naszą szkołę. Tym razem dziewczęta zajęły 6 miejsce, jednak zostały zauważone jako najlepiej dopingujące koleżanki i docenione pucharem „fair play”. Skład drużyny: Chwedoruk Ewelina, Czech Magdalena, Czeczko Magdalena, Grabowska Iza, Jastrzębska Magdalena, Kurowska Małgorzata, Mąkos Ewelina, Moskal Martyna, Olędzka Izabela, Ostapowicz Kamila, Retman Magdalena, Sarna Natalia, Steciuk Kinga, Tomaszewska Agnieszka, opiekun: Kinga Dylawerska – Wójtowicz.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej