Kadra

PRACOWNICY SZKOŁY- rok szkolny 2017/2018

 

DYREKCJA

 

Dyrektor Szkoły

 

mgr  Marta Cybulska – Demczuk

 

Wicedyrektor Szkoły

 

mgr Małgorzata Nitychoruk

 

Wicedyrektor Szkoły

 

mgr Monika Owczaruk

 

NAUCZYCIELE

 

Adamczyk Halina – nauczyciel oddziału przedszkolnego O a

 

Andrzejczuk Urszula – nauczyciel biblioteki szkolnej

 

Biegajło Maciej – nauczyciel wychowania fizycznego- wychowawca kl. IVe

 

Bogusz Anna – nauczyciel języka angielskiego

 

Brzozowska Alicja – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej- wychowawca kl. II a

 

Chodzińska Katarzyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej- wychowawca kl. III g

 

Chrabska Dorota – nauczyciel języka polskiego

 

Czernik Grażyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej- wychowawca kl. III b

 

Drozda Monika – nauczyciel religii

 

Dylawerska-Wójtowicz Kinga – nauczyciel wychowania fizycznego – wychowawca kl. IVd

 

Gadomska-Wiśniewska Monika – nauczyciel matematyki  – wychowawca kl. VI c

 

Głuch Beata – pedagog

 

Gołębiowska Józefa –nauczyciel języka polskiego- wychowawca kl. V d

 

Górska Jolanta – nauczyciel języka polskiego

 

Gwardecki Leszek – nauczyciel religii

 

Hayeshi Hassan – nauczyciel języka angielskiego

 

Herbut Krystyna – nauczyciel logopeda

 

Hodurek Dorota – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej – wychowawca kl.I b

 

Hołubowicz Beata – nauczyciel oddziału przedszkolnego O b

 

Hubczuk Edyta – nauczyciel plastyki – wychowawca kl. IVb

 

Jakoniuk Mirosława – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej- wychowawca kl. III f

 

Juszczuk Iwona – nauczyciel świetlicy, socjoterapeuta

 

Kędziora Tomasz – nauczyciel historii, wychowawca w świetlicy szkolnej

 

Kozaczuk- Kuźmicz Violetta – nauczyciel matematyki– wychowawca kl. V b

 

Kubiszewski Marek – nauczyciel wychowania fizycznego – wychowawca kl. VI d

 

Kuna Agnieszka – pedagog

 

Krawczyk Krystyna – nauczyciel języka polskiego – wychowawca kl. V a

 

Lasiecka Zofia –nauczyciel muzyki

 

Łukaszuk Barbara – nauczyciel religii

 

Makowska Ewa – nauczyciel chemii

 

Matusz Małgorzata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej- wychowawca kl. I a

 

Michalak Bogumiła – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej- wychowawca kl. II b

 

Michalczuk Mariusz – nauczyciel wychowania fizycznego – wychowawca kl. VII d

 

Muchla Michalina – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej- wychowawca kl. III c

 

Niczyporowicz Barbara – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej- wychowawca kl. III d

 

Niedźwiedź Maria – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej- wychowawca kl. I d

 

Nikoniuk Urszula – nauczyciel matematyki – wychowawca kl. VI b

 

Olszowska Alicja – nauczyciel religii

 

Orlak – Szuryga Ilona – nauczyciel języka angielskiego

 

Pieńkosz Krzysztof –  nauczyciel zajęć technicznych

 

Rogowska Joanna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej– wychowawca kl. III a

 

Romaniuk Jolanta – nauczyciel oddziału przedszkolnego O a

 

Sikora Dariusz –nauczyciel  historii

 

Stefaniec Marcin – nauczyciel wychowania fizycznego

 

Sucharzewska Iwona – nauczyciel przyrody – wychowawca kl. V c

 

Sudewicz-Welk Anna – nauczyciel języka angielskiego

 

Szpura Tomasz – nauczyciel matematyki , zajęć komputerowych – wychowawca kl. VII c

 

Szubarczyk Jolanta –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej – wychowawca kl. I c

 

Szymoniuk Edyta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

Tarantowicz Edyta –nauczyciel wychowania fizycznego

 

Tarasiuk Beata –nauczyciel muzyki, przyrody – wychowawca kl. VII b

 

Tokarski Wojciech –nauczyciel  biblioteki szkolnej

 

Trynkiewicz Renata – nauczyciel wychowania fizycznego

 

Wasilewska- Zbucka Krystyna –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej- wychowawca kl. III e

 

Wawryniuk Hubert – nauczyciel języka angielskiego

 

Welik Agnieszka –nauczyciel  przyrody – wychowawca kl. IV a

 

Więcek Katarzyna –nauczyciel matematyki, zajęć komputerowych

 

Wilczewska Marta – nauczyciel wychowania fizycznego

 

Wojtkowski Daniel – nauczyciel fizyki

 

Zając Renata – nauczyciel wychowawca w świetlicy szkolnej

 

Zaremba Iwonna –nauczyciel wychowawca w  świetlicy szkolnej

 

Żarnowska Anna –nauczyciel języka  polskiego – wychowawca kl. VII a

 

Żelazowska Dorota –nauczyciel wychowania fizycznego – wychowawca kl. VI a

 

Żylik Natalia – nauczyciel języka angielskiego – wychowawca kl. IV c

 

ADMINISTRACJA

 

Adamowska Wioletta – sprzątaczka

 

Bajkowska Krystyna – pielęgniarka

 

Bobińska Małgorzata –  sprzątaczka

 

Brodacki Jan – konserwator

 

Brudkowska Bożena – kierownik gospodarczy

 

Celińska Małgorzata – sprzątaczka

 

Główka-Celińska Joanna – specjalista ds. kadr

 

Harasimiuk Barbara – sprzątaczka

 

Kosieradzka Bożena – sekretarz szkoły

 

Kowieski Andrzej – starszy dozorca

 

Makaruk Elżbieta – sprzątaczka

 

Makaruk Urszula – księgowa

 

Milczarek Justyna – sprzątaczka

 

Nowicka Justyna – pomoc kuchenna

 

Nowosadzka Anna – sprzątaczka

 

Panasiuk Henryk – konserwator

 

Rowiński Kazimierz – dozorca

 

Sawicka Beata – sprzątaczka

 

Sidoruk Renata – sprzątaczka

 

Wasiluk Tadeusz – konserwator

 

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial