Kadra

 

Kadra Szkoły - Rok szkolny 2019/2020

Dyrektor Szkoły
mgr Barbara Wojarnik 

Wicedyrektor Szkoły
mgr Małgorzata Nitychoruk

Wicedyrektor Szkoły
mgr Agnieszka Welik
p. Adamczyk Halina - nauczyciel świetlicy 
p. Andrzejczuk Urszula - nauczyciel biblioteki
p. Biegajło Maciej - nauczyciel wychowania fizycznego 
p. Bogusz Anna - nauczyciel języka angielskiego 
p. Brzozowska Alicja - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
p. Celiński Bartłomiej - nauczyciel wychowania fizycznego
p. Chodzińska Katarzyna - wychowawca świetlicy
p. Chrabska Dorota - nauczyciel języka polskiego
p. Drozda Monika - nauczyciel religii
p. Dylawerska-Wójtowicz Kinga - nauczyciel wychowania fizycznego 
p. Gadomska-Wiśniewska Monika - nauczyciel matematyki
p. Głuch Beata - nauczyciel języka rosyjskiego, pedagog
p. Gołębiowska Józefa - nauczyciel języka polskiego 
p. Górska Jolanta - nauczyciel języka polskiego
ks. Mateusz Kowalik - nauczyciel religii
p. Hayeshi Hassan - nauczyciel języka angielskiego
p. Herbut Krystyna - nauczyciel logopeda, wychowawca świetlicy
p. Hodurek Dorota - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 
p. Hołub Monika - nauczyciel języka angielskiego
p. Hołubowicz Beata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 
p. Hubczuk Edyta - nauczyciel plastyki, informatyki i techniki 
p. Ilczuk Anita - nauczyciel matematyki i fizyki
p. Jakoniuk Mirosława - nauczyciel oddziału zerowego 
p. Juszczuk Iwona - wychowawca świetlicy, socjoterapeuta, nauczyciel biblioteki
p. Kandora Łukasz - nauczyciel wychowania fizycznego 
p. Kasak Agnieszka - nauczyciel chemii
p. Kawka Ewa - pomoc nauczyciela
p. Kędziora Tomasz - nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie
p. Kozaczuk-Kuźmicz Violetta - nauczyciel matematyki 
p. Kubiszewski Marek - nauczyciel wychowania fizycznego 
p. Kuna Agnieszka - nauczyciel historii, wdż, wychowawca świetlicy
p. Lasiecka Zofia - nauczyciel muzyki, plastyki
p. Łukaszuk Barbara - nauczyciel religii
p. Matusz Małgorzata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 
p. Michalak Bogumiła - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 
p. Michalczuk Mariusz - nauczyciel wychowania fizycznego 
p. Muchla Michalina - nauczyciel języka angielskiego i rosyjskiego
p. Niczyporowicz Barbara - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
p. Niedźwiedź Maria - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
p. Nikoniuk Urszula - nauczyciel matematyki
p. Olszowska Alicja - nauczyciel religii
p. Orlak- Szuryga Ilona - nauczyciel języka angielskiego
p. Pieńkosz Krzysztof - nauczyciel techniki 
p. Polubiec Adam - nauczyciel edukacja dla bezpieczeństwa
p. Prokopiak Renata - nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel biblioteki
p. Rogowska Joanna - pedagog
p. Romaniuk Jolanta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 
p. Sawczuk Adam - nauczyciel geografii i techniki
p. Sikora Dariusz - nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie
p. Stefaniec Marcin - nauczyciel wychowania fizycznego 
p. Sucharzewska Iwona - nauczyciel przyrody i geografii 
p. Sudewicz- Welk Anna - nauczyciel języka angielskiego
p. Szpura Tomasz - nauczyciel matematyki i informatyki 
p. Szubarczyk Jolanta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 
p. Szymoniuk Edyta - nauczyciel oddziału zerowego 
p. Tarantowicz Edyta - nauczyciel wychowania fizycznego i wdż 
p. Tarasiuk Beata - nauczyciel biologii
p. Tokarski Wojciech - nauczyciel języka polskiego, nauczyciel biblioteki
p. Trynkiewicz Renata - nauczyciel wychowania fizycznego
p. Wakulska Agnieszka - nauczyciel matematyki
p. Wasilewska-Zbucka Krystyna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 
p. Wawryniuk Hubert - nauczyciel języka angielskiego
p. Więcek Katarzyna - nauczyciel informatyki i matematyki
p. Wilczewska Marta - nauczyciel wychowania fizycznego 
p. Żarnowska Anna - nauczyciel języka polskiego
p. Żelazowska Dorota - nauczyciel wychowania fizycznego 
p. Żylik Natalia - nauczyciel języka angielskiego

 

ADMINISTRACJA

 

Adamowska Wioletta – sprzątaczka

Bobińska Małgorzata –  sprzątaczka

Brodacki Jan – konserwator

Brudkowska Bożena – kierownik gospodarczy

Celińska Małgorzata – sprzątaczka

Główka-Celińska Joanna – specjalista ds. kadr

Harasimiuk Barbara – sprzątaczka

Kasiński Marcin – pracownik administracji

Kosieradzka Bożena – sekretarz szkoły

Kowieski Andrzej – starszy dozorca

Makaruk Elżbieta – sprzątaczka

Makaruk Urszula – księgowa

Milczarek Justyna – sprzątaczka

Nowicka Justyna – pomoc kuchenna

Nowosadzka Anna – sprzątaczka

Rowiński Kazimierz – dozorca

Sawicka Beata – sprzątaczka

Sidoruk Renata – sprzątaczka

Wasiluk Tadeusz – konserwator

Wortolec Katarzyna  – pomoc kuchenna

OBSŁUGA MEDYCZNA

Maja Gęborys – pielęgniarka

Marta Tuńczyk – pielęgniarka

 

Wychowawcy klas – rok szkolny 2019/2020

1.        Oddz. przedszkolny Mirosława Jakoniuk
2. 1 a Katarzyna Chodzińska
3. 1 b Edyta Szymoniuk
4. 1 c Bogumiła Michalak
5. 1 d Joanna Rogowska
6. 2 a Jolanta Romaniuk
7. 2 b Beata Hołubowicz
8. 2 c Krystyna Wasilewska – Zbucka
9. 2 d Barbara Niczyporowicz
10. 3 a Małgorzata Matusz
11. 3 b Dorota Hodurek
12. 3 c Alicja Brzozowska
13. 3 d Maria Niedźwiedź
14. 4 a Wojciech Tokarski
15. 4 b Anna Żarnowska
16. 5 a Tomasz Kędziora
17. 5 b Anna Bogusz
18. 5 c Monika Hołub
19. 5 d Marta Wilczewska
20. 5 e Beata Tarasiuk
21. 6 a Adam Sawczuk
22. 6 b Edyta Hubczuk
23. 6 c Natalia Żylik
24. 6 d Kinga Dylawerska -Wójtowicz
25. 6 e Maciej Biegajło
26. 7 a Hubert Wawryniuk
27. 7 b Violetta Kozaczuk – Kuźmicz
28. 7 c Iwona Sucharzewska
29. 7 d Józefa Gołębiowska
30. 8 a Dorota Żelazowska
31. 8 b Urszula Nikoniuk
32. 8 c Anita Ilczuk
33. 8 d Marek Kubiszewski

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej