KLASA 3 A ŚWIĘTOWAŁA DZIEŃ MAMY!

24 maja 2018 roku uczniowie klasy III A pod kierunkiem wychowawcy Joanny Rogowskiej przygotowali uroczystość z okazji Dnia Matki. Dzieci przygotowały dekorację sali oraz zaprezentowały swoje talenty w inscenizacji słowno – muzycznej pt. ,,Moja Mama!”. Na spotkanie przybyły wszystkie mamy, które z dumą i wzruszeniem oglądały występy swoich pociech dyskretnie wycierając łezkę z oka. Dzieci złożyły swoim mamom życzenia i wręczyły własnoręcznie zrobione prezenty – kwiatki. Następnie mamy wzięły udział w konkursie pt. ,,Portret mojej mamy”. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej