Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Klasa 4c odwiedza Barwną

Wielu z nas słysząc słowo „biblioteka” ma przed sobą tylko i wyłącznie obraz pomieszczenia, w którym półki uginają się pod ciężarem książek. Nie wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, iż w bibliotece możemy nie tylko wypożyczać książki i czasopisma ale też miło i pożytecznie spędzić czas z bliskimi. Dnia 2 marca 2018 r. klasa 4 c wraz z wychowawcą panią Natalia Żylik udała się do biblioteki Barwnej w Parku Radziwiłła, aby dowiedzieć się co biblioteka oferuje swoim gościom. Uczniowie mogli zobaczyć zasoby biblioteki przeznaczone dla najmłodszych i dla młodzieży, zwiedzili czytelnię oraz pokój, którym można wypożyczać a zarazem i oglądać filmy bądź pograć na konsoli do gier. Zwieńczeniem wizyty były gry i zabawy oraz wspólne czytanie książki.

 

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej