Kocham ręczną na Orliku

W niedzielę 27 maja 2018 roku w Lublinie, odbył się etap wojewódzki turnieju „Kocham ręczną na Orliku – jesteśmy coraz lepsi”. W tym turnieju wystąpiły drużyny dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej. Przepustką do gry na szczeblu wojewódzkim było wcześniejsze zwycięstwo w zawodach „Kocham ręczną na Orliku – gramy u siebie” organizowanych na terenie miasta.
Podopieczni p. Kingi Dylawerskiej – Wójtowicz i p. Mariusza Michalczuka zaprezentowali się wspaniale, wygrywając w świetnym stylu wszystkie mecze, różnicą kilku bramek, ani przez chwilę wygrana nie była zagrożona.
Nagrodą za zwycięstwo jest awans do turnieju ogólnopolskiego „Kocham ręczną na Orliku – jesteśmy najlepsi”, który odbędzie się w dniach 18 – 20 czerwca 2018 roku.
Jeżeli chodzi o piłkę ręczną, to „trójka” nie ma się o co martwić 
Drużyny wystąpiły w następujących składach:
– dziewczęta: Katarzyna Lech, Anna Bahonko, Mila Turska, Karolina Targońska, Małgorzata Kładź, Kinga Lewczuk, Wiktoria Rudasz i Maja Siedlecka;
– chłopcy: Maciej Michalczuk, Jakub Burdzicki, Dawid Popławski, Eryk Kowieski, Robert Kobyliński, Wojciech Puk, Miłosz Chilewicz, Bartosz Krzyżanowski.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej