KOMUNIKAT Z ZAWODÓW PŁYWACKICH – 05.06.2018 R

KOMUNIKAT Z ZAWODÓW PŁYWACKICH – 05.06.2018 R

 

ROCZNIK 2010

Dziewczęta

  1. Urbańska Roksana – 46,64

Chłopcy

  1. Suwała Antoni – 30,41
  2. Wiśniewski Filip – 34,34
  3. Kulicki Bartek – 39,08
  4. Melaniuk Patryk – 43,83

ROCZNIK 2009

Dziewczęta

  1. Lubańska Klaudia – 22,68
  2. Melańczuk Daria – 30,73
  3. Urbańska Oliwia – 32,84
  4. Melaniuk Julia – 33,03
  5. Salamon Izabela – 39,10
  6. Wawryszuk Kornelia – 39,45
  7. Gęborys Ewa – 39,53

Chłopcy

  1. Kozakiewicz Oliwier – 25,24
  2. Kozieł Wiktor – 31,84
  3. Drożdż Adam – 33,43
  4. Winnicki Maciej – 35,82
  5. Najdyhor Bartosz – 39,59

ROCZNIK 2008

Dziewczęta

  1. Hajbos Maja – 25,65
  2. Bahonko Magdalena – 27,22
  3. Fiedoruk Zofia – 27,78
  4. Dorosz Nikola – 27,81
  5. Juchimiuk Jagoda – 32,09
  6. Trocewicz Małgorzata – 33,08
  7. Romaniuk Nikola – 33,16
  8. Jówko Zuzanna – 39,60

Chłopcy

  1. Hryciuk Jan – 23,69
  2. Wysokiński Cyprian – 24,88
  3. Majewski Julian – 34,32
  4. Kiryczyński Tymoteusz – 35,52

ROCZNIK 2007

Dziewczęta

  1. Bahonko Anna – 46,73
  2. Zuzula Milena – 1,00,49
  3. Sicińska Maja – 1,14,99

Chłopcy

  1. Wolski Piotr – 57,65
  2. Kiryczyński Szymon – 59,68
  3. Piopielewicz Szymon – 1,02,49
  4. Tokarski Jakub – 1,02,63
  5. Burdzicki Jakub – 1,06,85
  6. Michalczuk Maciej – 1,07,00
  7. Naumiuk Antoni – 1,32,43
  8. Puk Wojciech – 1,40,53

ROCZNIK 2006

Dziewczęta

  1. Gąsecka Martyna – 41,30
  2. Kalinowska Karolina – 1,06,77
  3. Laskowska Magdalena – 1,15,41
  4. Jakubiuk Natalia – 1,19,06
  5. Jówczuk Alicja – 1,26,00

Chłopcy

  1. Bahonko Jakub – 39,25

ROCZNIK 2005

Dziewczęta

  1. Król Maja – 38,07
  2. Salamon Amelia – 38,58
  3. Ułanowska Amelia – 45,95
  4. Bujak Oliwia – 46,12
  5. Żuk Magdalena – 1,07,16

Chłopcy

  1. Tur Maciej – 36,35
  2. Demianiuk Bartłomiej – 44,18
  3. Koprianiuk Szymon – 45,75
  4. Woźniak Krystian – 46,12
  5. Drożdż Wojciech – 48,17
  6. Mierzwiński Maksymilian – 56,12

ROCZNIK 2004

Dziewczęta

  1. Kwitek Zofia – 55,28
  2. Dorosz Weronika – 1,09,47

Chłopcy

  1. Bahonko Bartosz – 30,40
  2. Stasilonis Kacper

 

NAJLEPSZYMI PŁYWAKAMI SZKOŁY W ROKU 2018 ZOSTALI – MAJA KRÓL ORAZ BARTOSZ BAHONKO

 

 

 

 

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej