Koncert kolęd klas 0-3

We wtorkowe popołudnie hala sportowa przy ulicy Sportowej wypełniła się świąteczno-noworocznym śpiewem, klasy 0-3 zaprezentowały repertuar kolęd.

Uczniowie bialskiej „Trójki” często wspólnie z rodzicami i gronem pedagogicznym wykonało repertuar kolęd, wśród których oprócz znanych pojawiły się także zupełnie nieznane utwory.   Koncert był także okazją do wręczenia nagród zwycięzcom V SZKOLNEGO KONKURSU KOLĘD, który odbył się 13 grudnia 2017 r. W kategorii klas 0-3 zwyciężyli:

I miejsce – Demianiuk Zuzanna – kl. 3e

II miejsce – Kociubińska Milena – kl. 1d

III miejsce –Makarewicz Nikola – kl. 1a

III miejsce – Urbańska Roksana  – kl. 1d

Wyróżnienia:

– Maziejuk Angelika – kl. 1b

– Urbańska Oliwia – kl. 3e

Koncert zakończyło nagrodzenie wszystkich klas dyplomami i słodkimi upominkami za udział w wydarzeniu a także życzenia od Pani dyrektor Marty Cybulskiej – Demczuk a także Ks. Kanonika Andrzeja Biernata.  Koncert być może będzie miał swój dalszy ciąg … ale może nie zapeszajmy, w razie czego będziemy informować.

« 1 z 2 »