Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Koncert Mikołajkowy w Sali Kongresowej

Dnia 6 grudnia 2010 roku, uczniowie klas  VI a, VI b, V d i IV a  wzięli udział w Koncercie Mikołajkowym pt „Pięć złotych minut, czyli zabawa na 112”. Koncert odbył się w Sali Kongresowej w Warszawie. Uczniowie bawili się wraz z koleżankami i kolegami z całej Polski przy przebojach takich wykonawców jak: Marina, Czarno-Czarni, Big Day i Volver. W świat iluzji i czarów wprowadził ich Maciej Polk w swoim magicz

nym programie. Koncert zakończył wspaniały pokaz laserów.

Uczniowie odwiedzili również centrum handlowe „Złote Tarasy”, gdzie dokonali drobnych zakupów. Na trasie do Białej Podlaskiej nie mogło zabraknąć restauracji MC Donald. W dobrych nastrojach uczniowie wrócili do domu.

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwali nauczyciele: p. Anna Sudewicz, p. Agnieszka Welik, p. Katarzyna Więcek i p. Tomasz Szpura.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Eco Biała

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej