Koncert w kościele WNMP w Białej Podlaskiej

W niedzielę 21 stycznia 2018 roku o godz. 10.30 w parafii Wniebowzięcia NMP odbył się Koncert kolęd i pastorałek. Inicjatorami koncertu byli: Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej Marta Cybulska – Demczuk i Ksiądz Proboszcz Parafii WNMP – Kanonik Andrzej Biernat.

Podczas koncertu wystąpiły dzieci nagrodzone i wyróżnione w Szkolnym Konkursie Kolęd indywidualnych i zespołowych. W kolejności wystąpiły:
1. Oliwia Świstun – uczennica klasy 6a SP 3, która zaśpiewała kolędę „Lulajże Jezuniu” i zdobyła I miejsce w V Szkolnym Konkursie Kolęd wykonawców indywidualnych w kategorii klas 4-7;
2. Klasa 1a SP 3 z p. wych. Małgorzatą Matusz i rodzicami uczniów – wykonała nowoczesną pastorałkę „Aniołek najładniejszy”.
3. Zuzanna Demianiuk – uczennica klasy 3e SP 3, która zaśpiewała kolędę „Gdy śliczna Panna” i zdobyła I miejsce w V Szkolnym Konkursie Kolęd wykonawców indywidualnych w kategorii klas 1-3;
Serdecznie dziękujemy za pomoc, zaangażowanie, obsługę sprzętu: ks. Leszkowi Gwardeckiemu, p. organiście Michałowi Stefaniakowi, p. Barbarze Łukaszuk, p. kościelnemu Janowi Szykutowi.
Barbara Łukaszuk