Koncertowe Mikołajki.

6 grudnia grupa uczniów  naszej szkoły z klas 4a, 6c, 7a i 7b wzięła udział w koncercie mikołajkowym pt. „5 złotych minut ratujących życie:”, który odbył się w Warszawie w hali Torwar. Podczas koncertu, którego główną gwiazdą był zespół Pectus drużyna z naszej szkoły wzięła udział w konkursie dotyczącym udzielania pierwszej pomocy i zajęła drugie miejsce. W drużynę tworzyły  uczennice z klasy 6c: Gabriela Chudzik, Anna Martyniuk, Kornelia Mikołajek oraz Magda Żuk. Opiekę nad drużyną konkursową sprawowała pani Renata Trynkiewicz. Koncert dostarczył także wielu wrażeń muzycznych a pokaz laserów wizualnych. Po koncercie uczniowie zwiedzili warszawską Starówkę, która już jest ozdobiona świątecznymi dekoracjami. Opiekę nad uczestnikami wycieczki sprawowały pani Renata Trynkiewicz, pani Agnieszka Welik i pani Agnieszka Kuna.