Konkurs Empiku ,,Tysiąc powodów by czytać”

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim konkursie sieci Empik, w którym biblioteka szkolna ma szansę wygrać 1,000 książek wybranych przez uczniów na kwotę 25.000zł! Aby wziąć w nim udział, uczniowie przygotowali plakat zachęcający rówieśników do czytania książek.
Teraz wszystko zależy od głosowania, do którego serdecznie zachęcamy uczniów, rodziców, nauczycieli i lokalną społeczność. Każdy może oddać 1 głos codziennie od 1 do 21 października 2018r. Aby zagłosować należy wejść na stronę internetową organizatora:
https://www.empik.com/biblioteki/zaglosuj. Następnie szukamy pracy konkursowej, która reprezentuje Szkołę Podstawową nr 3 im. Marii Konopnickiej i podajemy swój adres e-mail, na który zostanie wygenerowany link potwierdzający oddanie głosu. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej