Konkurs historyczny „Mój region” 2018

Konkurs historyczny „Mój region” 2018

Dnia 9 marca 2018 r. w Białej Podlaskiej odbył się I etap konkursu historycznego „Mój region” zorganizowanego przez Muzeum Południowego Podlasia. Konkurs, w którym wzięli udział uczniowie starszych klas szkół podstawowych i gimnazjów z Białej Podlaskiej oraz z terenu powiatów: bialskiego i radzyńskiego, miał za zadanie wzbogacenie wiedzy o najbliższym regionie. Rywalizacja młodych historyków była na wysokim poziomie.

Do eliminacji II stopnia przeszli uczniowie naszej szkoły: Teodorczuk Jakub, klasa VI a; Woźniak Krystian, klasa VI a; Teodorczuk Julia, klasa VI a; Dzięcioł Weronika, klasa VII d; Romanowski Kacper, klasa VII d; Woźniak Łukasz, klasa IV a; Uss Oliwia, klasa VI b.

Gratulujemy naszym młodym historykom.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej