Konkurs historyczny „Mój region”

Konkurs historyczny „Mój region”

Dnia 8 czerwca 2018 r. w Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej odbył się II etap konkursu historycznego „Mój region”.

W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z powiatów: bialskiego, radzyńskiego i parczewskiego. Wśród najlepszych znaleźli się uczniowie naszej szkoły. W kategorii Szkoła Podstawowa (kl. IV-VI)  I miejsce otrzymali: Teodorczuk Julia z VI a i Woźniak Łukasz z IV a; II miejsce – Teodorczuk Jakub  z VI a; III miejsce – Oliwia Uss z VI b. W kategorii Gimnazjum i kl. VII Szkoły Podstawowej  III miejsce – Romanowski Kacper z VII d. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a laureatom wręczono nagrody książkowe.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej