Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Konkurs plastyczny „Jan Paweł II – przyjaciel dzieci”

Dnia 13 stycznia 2011 roku w sali konferencyjnej LSCDN oddział w Białej Podlaskiej odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Jan Paweł II – przyjaciel dzieci”, przeznaczonego dla klas młodszych szkół podstawowych powiatu bialskiego zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Białej Podlaskiej. Celem konkursu było zinspirowanie i zachęcenie najmłodszych dzieci do poznania sługi Bożego Jana Pawła II. Spośród 186 prac z 17 szkół wyróżniono 2 prace naszych uczennic Alicji Ochrymiuk z klasy III a, wych. Jolanta Romaniuk i Julii Romaniuk z klasy III d, wych. Barbara Niczyporowicz. Uroczystość uświetniła wystawa prac oraz emisja filmu animowanego pt. „Jan Paweł – historia papieża Polaka”.

Gratulujemy.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej