Konkursy świąteczne

Wyniki konkursu- „Własnoręcznie zdobiona bombka”

klasy 0 – III

I miejsce – Patrycja Jarocka – kl. I d

Julia Domańska – kl. II a

Bartłomiej Nowak – kl. II c

Natalia Dzięcioł – kl. III c

Patrycja Kuczborska – kl. III d

II miejsce – Paulina Jarmoszewicz – kl. I a

Julia Mrozińska kl. I b

Patrycja Jarocka – kl. I d

Adrian Majewski – kl. II a

Emilia Jaroszewicz – kl. II b

Justyna Jarmoszewicz – kl. III a

III miejsce – Amelia Kułak – kl. 0 b

Wiktoria Żelisko – kl. I a

Magdalena Denicka – kl. I b

Łukasz Reda – kl. I b

Julia Zozula – kl. II c

Weronika Brodacka – kl. III d

Wyróżnienie:

Piotr Szymoniuk – kl. 0 a

Kamila Prokopiuk – kl. I c

Natalia Andrzejewska – kl. I d

Hubert Wójtowicz – kl. I d

Patryk Sidoruk – kl. II a

Natalia Ossowska – kl. II a

Olimpia Sałamaja – kl. II b

Klaudia Stefanicka – kl. II e

Kamila Żółkowska – kl. III b

Wyniki konkursu „Bożonarodzeniowy stroik”

klasy 0 – III

I miejsce– Natalia Kowieska –  kl. III a

Aleksandra Polak –  kl. III b

Emilia Jaroszewicz –  kl. II b

II miejsce – Maja Milczanowska – kl. I b

Patryk Melańczuk – kl. I d

Martyna Olędzka – kl. II b

Tomasz Kładź – kl. II d

Daria Melańczuk – kl. III a

III miejsce – Piotr Szymoniuk – kl. 0 a

Weronika Dzięcioł – kl. 0 b

Magdalena Polak – kl. 0 b

Eryk Denisiuk – kl. I c

Kamila Prokopiuk – kl. I c

Karolina Siedlecka – kl. I d

Adrian Majewski – kl. II a

Izabela Chwedoruk – kl. II c

Natalia Dzięcioł – kl. III c

Hubert Niedzielski – kl. III c

Patrycja Kuczborska – kl. III d

Wyróżnienie:

Kamila Prokopiuk – kl. I c

Patrycja Jarocka – kl. I d

Ewelina Szałacka – kl. II a

Olimpia Sałamaja – kl. II b

Dawid Fic – kl. III b

Patrycja Oksińska – kl. III b

Wyniki konkursu „Świąteczna karta”

klasy 0 –III

I miejsce – Małgorzata Jasińska – kl. 0 c

Marlena Antczak – kl. 0 c

Martyna Bujak – kl. 0 c

II miejsce – Weronika Dzięcioł – kl. 0 b

Justyna Jarmoszewicz – kl. III a

Klaudia Borysiuk – kl. III a

III miejsce – Wiktoria Wdowiak – kl. III a

Patryk Sucharzewski – kl. III a

Natalia Dzięcioł – kl. III c

Julia Romaniuk – kl. III d

Wyróżnienie:

Szymon Dębowski – kl. II a

Natalia Najdyhor – kl. II a

Tomasz Kładź – kl. II d

Patryk Gąsecki – kl. III a

Aleksandra Polak – kl. III b

Dominika Czarna – kl. III d

Dokumentacja: p. Krystyna Wasilewska

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej