Koszykarki z Trójki najlepsze w rejonie!!!

25 lutego 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 3 im. M. Konopnickiej odbył się finał rejonu w koszykówce dziewcząt.  Do rywalizacji o awans stanęły drużyny ze Sławacinka, Okrzei, Radzynia Podlaskiego, Podedwórza i Białej Podlaskiej.  W finale drużyna Szkoły Pods.nr 3 im. Marii Konopnickiej   walczyła z  zespołem  dziewcząt ze Szkoły Podst.  z  Okrzei. W obu drużynach obserwowaliśmy pasję, wolę zwycięzca i ogromne zaangażowanie.  Tytuł najlepszej drużyny w rejonie wywalczyły wspaniałe dziewczęta  ze SZKOŁY PODST. NR3. Drużyna zwycięskiej  Trójki  to: Julia Tymoszuk (kapitan), Justyna Jarmoszewicz, Diana Melańczuk, Julia Romaniuk, Alicja Ochrymiuk, Dominika Czarna, Aleksandra Polak, Natalia Pińczuk, Klaudia Stefanicka, Klaudia Głowacka, Natalia Tarasiuk, Patrycja Sucharzewska. Dziewczęta przygotowywała pani Kinga Dylawerska – Wójtowicz (nauczyciel wychowania fizycznego i wychowawca) oraz pan Wojciech Sarul (trener koszykówki).
Wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów podczas walki o mistrzostwo województwa w Chełmie!!!

IMG_0161_800 IMG_0163_800 IMG_0164_800 IMG_0168_800 IMG_0170_800 IMG_0173_800 IMG_0176_800

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej