Marcin Stefaniec nominowanym do tytułu Człowiek Roku 2017 Ziemi Bialskiej

Wspólnota Bialska organizuje plebiscyt na Człowiek Roku 2017 Ziemi Bialskiej. Jednym z nominowanych do tytułu jest nauczyciel „Trójki” Marcin Stefaniec.

Sylwetka kandydata: wieloletni zawodnik drużyny, która po 12 kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w I lidze. „Stefan” to niekwestionowany lider ekipy prowadzonej przez Dmitrija Tichona i Sławomira Bodasińskiego. Pracuje jako nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej oraz jest trenerem w Ośrodku Szkolenia Piłki Ręcznej w tejże placówce. Od kilku lat pracuje z piłkarzami ręcznymi w Olimpii Biała Podlaska. Drużyna występuje w zmaganiach juniorów oraz w III lidze mazowieckiej. Jest bardzo lubianym nauczycielem w „Trójce”.

O zwycięstwie zdecyduje suma głosów oddanych za pomocą publikowanych w tygodniku kuponów oraz głosów sms, aby zagłosować na pana Marcina należy wysłać sms o treści: wsp.biala.9 na numer 72051 (koszt sms 2,46 zł z VAT) lub dostarczyć do redakcji wypełniony kupon.

 

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej