MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU

,,BARWY JESIENI”

( klasy 3)

1. Organizatorem międzyszkolnego konkursu ,, Barwy Jesieni” jest Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej.
  2. Na konkurs przyjmowane są prace inspirowane tematyką jesieni.
  3. Konkurs adresowany jest do dzieci z klas III szkół podstawowych i oceniany będzie w tej kategorii wiekowej.
  4. Technika: dowolna w formacie A-3.
  5. Każda praca powinna być zaopatrzona w metryczkę zawierającą: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, wiek, szkołę, klasę oraz numer telefonu szkoły lub e-mail. Do pracy należy dołączyć wypełnioną zgodę na przetwarzanie danych osobowych i publikację wizerunku (załącznik do regulaminu). Organizator nie zwraca nadesłanych prac.
  6. Prace należy składać do 26.11.2019 r. osobiście w siedzibie szkoły lub na adres: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej   ul. Sportowa 7 21-500 Biała Podlaska.
  7. Laureaci konkursu zostaną poinformowani o wynikach telefonicznie lub e-mailem. Lista nagrodzonych będzie umieszczona na stronie internetowej szkoły. http://sp3-bialapodlaska.pl/
  1. Organizator przewiduje nagrody rzeczowe oraz wystawę wybranych prac.
  2. Ogłoszenie wyników odbędzie się 29.11.2019 r.
  3. Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie zostaną poinformowani  o terminie wręczenia nagród i wyróżnień.

Wszelkich informacji na temat konkursu udzielają organizatorzy:

Maria Niedźwiedź – email: marianiedzwiedz@o2.pl

Alicja Brzozowska – email: alicja.brzozowska@onet.pl

Pobierz “Załącznik-do-konkursu..docx” Załącznik-do-konkursu..docx – Pobrano 16 razy – 18 KB

Organizatorzy konkursu:

Maria Niedźwiedź, Alicja Brzozowska