Mikołajki klasy 5c

Mikołajki to dzień, który każdy z nas stara się spędzić w wyjątkowy sposób. Z tej okazji klasa 5c z wychowawczynią panią Natalią Zylik, wybrała się do Notabene Cafe na warsztaty kulinarne i zajęcia sportowe. Uczniowie poznali historię tak popularnych na całym świecie burgerów oraz mieli szansę przygotować własne począwszy od wyrobienia ciasta na bułki, przez dobór odpowiednich składników aż do procesu wypieku. Ponadto dzieci miały szansę dowiedzieć się jak wygląda praca szefa kuchni, managera, kelnera i trenera personalnego. W trakcie zajęć sportowych uczniowie brali udział w licznych zabawach ruchowych po czym pani Kasia zapoznała ich z zasadami gry w squasha i każdy mógł spróbować gry w ten fascynujący sport.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej