Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Mikołajkowe odwiedziny w SP3

Tradycyjnie na początku grudnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej zagościł św. Mikołaj. Przywiózł ze sobą worek z cukierkami, którymi obdarowywał uczniów i pracowników szkoły. Ten szczególny dzień był okazją do podtrzymania tradycji „mikołajkowej”, ale przede wszystkim był okazją do obdarowania dzieci, które nie zawsze mogą liczyć na wizytę Mikołaja w swoich domach. Akcję jak co roku zorganizował Mariusz Michalczuk wraz z opiekunkami Samorządu Uczniowskiego: Anną Sudewicz, Agnieszką Welik oraz Iwoną Sucharzewską.
W Mikołaja wcielił się po raz kolejny Bartek Wiszniewski, uczeń IV L.O w Białej Podlaskiej oraz zawodnik taekwon-do, klubu MKS” Żak”, natomiast w role „śnieżynek” Ania Jaszczuk i Ola Szyc.

Kolejna wizyta tak miłego gościa już za rok.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej