MINI PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW! FINAŁ MIASTA

MINI PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW! FINAŁ MIASTA

MINI PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW! FINAŁ MIASTA

Dnia 14 marca 2018r. w naszej Szkole odbył się Finał Miasta Biała Podlaska w Mini Piłce Ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Do rywalizacji o awans stanęły drużyny z SP 1, SP 2, SP 4, SP 5, SP 6, SP 9 i SP 3 w składzie: Dominik Danelski, Norbert Artemiuk, Kacper Polok, Kacper Leżański, Bartek Ossowski, Maksymilian Mierzwiński, Karol Matwiejuk,Wojtek Drożdż, Joachim Urban, Adam Kwiatkowski, Sjerhi Rysiev, Cezary Kiryczyński, Szymon Koprianiuk, Patryk Raczkowski. Nasi piłkarze ręczni wywalczyli I miejsce , Puchar Bialskiego  Związku Sportowego oraz awans do finału rejonu, który odbędzie się 27 marca, również w naszej szkole. Trenerami chłopców są Marek Kubiszewski i Marcin Stefaniec.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!

« 1 z 2 »
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej