MINIKOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT! FINAŁ MIASTA

MINIKOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

MINIKOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT! FINAŁ MIASTA

Dnia 28 lutego 2018r. w naszej Szkole odbył się Finał Miasta Biała Podlaska w Mini Koszykówce Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Do rywalizacji o awans stanęły drużyny z SP 2, SP 5, SP 9 i SP 3 w składzie: Julia Potykanowicz, Natalia Dorosz, Klaudia Chalimoniuk, Klaudia Denisiuk, Aleksandra Słupska, Oliwia Sierota, Hiacynta Wackowska, Oliwia Krasa, Marta Potocka, Anna Krajewska, Aleksandra Kwiatkowska i Emilia Wrobel. Nasze koszykarki wywalczyły I miejsce, Puchar Bialskiego Sportowego Związku Sportowego oraz awans do finału rejonu, który odbędzie się 9 marca w Konstantynowie. Opiekunem i trenerem dziewcząt jest Edyta Tarantowicz.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej