Na bieszczadzkich połoninach

Uczniowie z klas 4a, 4e, 5c wzięli  udział w wycieczce w Bieszczady w dniach 12-15 czerwca 2018 roku. Program był bardzo bogaty i ekscytujący. Uczestnicy wyjazdu  zdobyli o własnych siłach Połoninę Wetlińską ( 1228 m.n.p.m.) oraz poznali tajemnice Soliny  – największej zapory wodnej w Polsce. Dużo emocji przyniosła wyprawa autami terenowymi, którymi przejechaliśmy przez San . Zwiedziliśmy także jedno z najpiękniejszych muzeów na wolnym powietrzu czyli skansen w Sanoku. Wszyscy świetnie się bawili podczas dyskoteki w pianie w Polańczyku. Dodatkowym punktem wzbudzającym emocje był fakt , że uczniowie pojechali bez telefonów komórkowych. I jak się okazało jest to możliwe!!! Czas spędzali na wspólnych zabawach, grach sportowych,rozmowach, ognisku. Opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy –  pan Maciej Biegajło, pani Agnieszka Welik i pani Iwona Sucharzewska.

 

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej