Narodowe Czytanie w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej

Zainaugurowana przez Parę Prezydencką 28 lutego tegoroczna odsłona Narodowego Czytania odbywa się w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.  Dyrekcja, nauczyciele i społeczność uczniowska Szkoły Podst. nr 3 im. Marii Konopnickiej postanowiła aktywnie włączyć się  w tak szlachetną inicjatywę i zaplanowała cykliczne działania, których  piękna i mądra lektura pomoże jeszcze bardziej przybliżyć młodych ludzi  do doświadczeń sprzed wieku.

Z tej okazji podczas zebrań z rodzicami w dniach 18-19. 09. 2018 r. wychowawcy klas 0-VIII wspólnie z rodzicami czytali utwory patriotyczne Marii Konopnickiej, Władysława Bełzy, Czesława Janczarskiego, Adama Mickiewicza, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej