Nasi w Gnieźnie

W dniach 20 – 24.09.2017 r. zespół Szkolnego Koła Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych naszej szkoły, pod opieką dr Dariusza Sikory, uczestniczył w XXXIV Ogólnopolskim Zlocie Młodzieży PTSM „Stąd nasz ród”. Uczestnicy Zlotu brali udział w różnych konkursach. Za prezentację multimedialną „1050 rocznica chrztu Polski” uzyskali IV miejsce, w konkursie piosenki turystycznej zdobyli II lokatę. Natomiast w konkursie Gra terenowa – I miejsce. Rywalizację konkursową na tym zlocie można uznać więc za udaną. W ramach zlotu młodzież zwiedziła Poznań, Gniezno, Lednicki Park Krajobrazowy oraz Biskupin. Liczne zabytki i historia ziemi pierwszych Piastów na długo zostanie w pamięci młodych turystów.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej