Nasi w Gnieźnie

Nasi w Gnieźnie

W dniach 26 – 30.09.2018 r. zespół Szkolnego Koła Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych naszej szkoły, pod opieką dr Dariusza Sikory, uczestniczył w XXXV Ogólnopolskim Zlocie Młodzieży PTSM „Stąd nasz ród”, który jak co roku odbywał się w Poznaniu i Gnieźnie.

Uczestnicy Zlotu brali udział w różnych konkursach. Za prezentację multimedialną „Kobiety w dynastii Piastów” i w konkursie piosenki turystycznej uzyskali III lokatę. Natomiast w konkursie – Gra terenowa i konkursie krajoznawczym  – II miejsce. Rywalizację konkursową  na tym zlocie można uznać więc za udaną.

W ramach zlotu młodzież zwiedziła Poznań, Lednicki Park Krajobrazowy oraz Gniezno. Liczne zabytki i historia ziemi pierwszych Piastów na długo zostanie w pamięci młodych turystów.

Autor: Dariusz Sikora

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej