Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

„NASZE PASJE” ruszyły z kopyta :)

Już 8 października odbyło się pierwsze organizacyjne spotkanie uczestników naszego koła zainteresowań „Nasze Pasje”. Choć na razie jest nas niewiele to jednak wierzymy, że jeszcze dołączą do nas inni żądni rozwijania kreatywności 🙂 Podczas zajęć każdy opowiadał o tym czym się interesuje i co kocha robić w wolnym czasie. Była masa dociekliwych pytań, wesołe opowieści z życia wzięte no i oczywiście kupa śmiechu 🙂
W naszym gronie pasjomaniaków są:
Dżołana malarka
Emila szkicujący koniuszy
Miłosz fotograf
Sebek harcerz
Oskar rakso (lubi sport 🙂 )
no i oczywiście pani Natalia, której pasją jest….jedzenie 🙂 …i pisanie wierszy.
Jeśli chcesz dołączyć do grona wesołych i zapalonych pasjomaniaków przyjdź na następne zajęcia. Zapraszamy :)
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Eco Biała

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej