Niecodzienna lekcja angielskiego w Ośrodku dla Cudzoziemców

W poniedziałek 18.grudnia 2017 roku w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców
w Białej Podlaskiej, odbyła się niecodzienna lekcja języka angielskiego zaadresowana do uczniów klas 1 – 7. Pani Natalia Żylik, nauczycielka języka angielskiego, w stroju anioła przybyła wraz ze swoimi trzema uczennicami, które wcieliły się w role małych elfów. Lekcja rozpoczęła się występem gości – wierszykami poświęconymi Świętom Bożego Narodzenia, śpiewaniem kolęd oraz  pokazem układu tanecznego – oczywiście w rytmach anglojęzycznych zimowych przebojów. Po części artystycznej dzieci wspólnie z gośćmi wykonywały świąteczne kartki oraz plakat choinki. Lekcja była doskonałą okazją do wzbogacenia słownictwa, poznania kultury Wielkiej Brytanii oraz integracji.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej