Pasowanie na czytelnika.

14 maja 2014 nasze pierwszaki dołączyły do elitarnej grupy uczniów, czyli do grona czytelników biblioteki szkolnej. Zanim pierwszoklasiści uzyskali możliwość samodzielnego wypożyczenia książki, zostali poddani „sprawdzianom” z zakresu umiejętności czytania i pisania. Oczywiście sprawdziany miały formę zabawy. Uczniowie klas pierwszych zilustrowali również własnoręcznie książkę „Bajki mojego dzieciństwa”, którą można obejrzeć w bibliotece. Zachęcamy do tego, bo rysunki są wspaniałe! Znajomość alfabetu natomiast  bardzo się  przydała  w  zabawie „Kram z literami”, którą przeprowadziła p. Ula Andrzejczuk. Impreza zakończyła się uroczystą przysięgą pierwszaków, którzy złożyli swoje podpisy pod jej tekstem. Pani dyrektor Marta Cybulska- Demczuk, której bardzo spodobały się książki zilustrowane przez uczestników „Pasowania”, ufundowała nagrody dla każdej z klas pierwszych. 

[flagallery gid=79 name=Gallery]

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej